Sprawy z zakresu prawa spadkowego należą do kręgu spraw, w których wątki majątkowe przeplatają się z wątkami rodzinnymi, stąd też są skomli kowane, budzą wiele emocji i kontrowersji. Dodatkowo, obowiązujące instytucje prawa spadkowego, mimo wielu nowelizacji pozostają wciąż wieloznaczne i budzą wątpliwości interpretacyjne, nie rzadko zdarza się. że powodują zaskoczenie osób zainteresowanych. Nasza Kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa spadkowego:
stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowki etc.
Nieznajomość zasad prawa spadkowego powodować może poważne skutki majątkowe na gruncie prawa cywilnego oraz podatkowego, których korekta post factum jest niekiedy bardzo utrudniona.
Prawo spadkowe funkcjonuje oczywiście przede wszystkim w interesie osób żyjących, czego świadomość winni mieć właśnie potencjalni spadkobiercy, co każdorazowo nasza Kancelaria ma na uwadze . Zapraszamy do kancelarii – Radca Prawny Zamość – Rynek Solny 1 , z tej drugiej strony ratusza.

Kancelaria znajduje się przy Rynku Solnym0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy w kwestiach prawnych związanych także ze sprawami spadkowymi zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią, która ma swoją siedzibę przy Rynku Solnym 1 , z tej drugiej strony ratusza